Solární lampička

Kód: DF-001973
Neohodnoceno
Značka: DIMENZA a.s.
440 Kč 399 Kč / ks 329,75 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Malá solární lampička z hliníkové konstrukce, kterou je možné zavěsit nebo postavit na stůl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malá solární lampička z hliníkové konstrukce, kterou je možné zavěsit nebo postavit na stůl. Solární lampička s 1 LED žárovkou.

- balení obsahuje Ni-MH dobíjecí baterie
- hliníková konstrukce závěsná, vhodná i k postavení na stůl 
- opleteno PE ratanem


Lampičku nechte nejdříve dostatečně nabít na slunci. Tlačítko vedle solárního panelu slouží jako vypínač, v poloze vypnuto se lampička nerozsvítí. V poloze zapnuto se rozsvítí vždy po setmění. Lampička nesvítí za denního světla. 

Návod :

Balení obsahuje solární lampičku včetně instalované nabíjecí AAA baterie.

Nechte lampičku nejdříve dostatečně nabít na slunci. Tlačítko vedle solárního panelu slouží jako vypínač. V poloze vypnuto se lampička nerozsvítí . V poloze zapnuto se rozsvítí vždy po setmění. Lampička nesvítí za denního světla.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky a dekorace
Záruka: 2 roky
? Balení pro dopravu: Smallbox
Váha balení v kg: 0,5

Společnost Dimenza a.s. je výrobcem a přímým dovozcem zahradního nábytku do ČR. Do našeho sortimentu patří zejména výrobky z umělého ratanu, ale i jiných materiálů. Zahradním nábytkem se zabýváme již od roku 2006 a na český, slovenský a polský trh jsme dodali přes 500.000 ks výrobků. Naší velkou výhodou je velká skladová zásoba zboží v ČR, tudíž jsme schopni při objednávce okamžitě expedovat.

Mimo náš standardní sortiment Dimenza vedeme skladem v menším množství zahradní nábytek designového německého výrobce Domus Ventures a dále jsme schopni dodávat luxusní nábytek HIGOLD i jiných značek z evropských skladů. Dostupnost takového sortimentu je cca 10 dní.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Najdete nás i na MALL.CZ