O nás

SPOLEČNOST DIMENZA a.s.

Dimenza a.s. je česká dynamická společnost, která se zabývá výrobou a přímým importem převážně zahradního a relaxačního nábytku, ale i nábytku do zimních zahrad či interiérů.

Naše výrobky získávají uplatnění jak u gastro (HoReCa) zákazníků, lázní, solných jeskyní, tak i na zahradách a terasách rodinných domů.

Společnost vznikla v roce 2004, jejím hlavním sídlem je Praha, ale již v roce 2006 jsme zřídili pro zjednodušení komunikace s asijskými partnery pobočku v čínské Shanghaji. Pravidelně se zúčastňujeme největších světových výstav a veletrhů (Čína, Německo, Singapur, Indonesie...), abychom mohli našim klientům přinášet nové trendy materiálů a designů výrobků.

Neustále se snažíme o zkvalitnění našich služeb a výrobků pro Vaši spokojenost.

Od roku 2010 přinášíme na náš trh zboží špičkového designu a kvality německého výrobce Domus Ventures jako jeho oficiální zástupce pro Českou Republiku a Slovensko. 

ZAMĚŘENÍ ČINNOSTI

V současné době se převážně zaměřujeme na střední klientelu - rodinné domy, gastro (HoReCa) zákazníky, lázně, solné jeskyně a přizpůsobujeme jim naše produktové portfolio. Sety z nejrůznějších materiálů a kombinací již zdobí mnoho zahrad, restauračních a hotelových zahrádek či interiérů v celé České Republice, Slovensku, Maďarsku a Polsku.

V žádném případě ale nezapomínáme na zákazníky, kteří chtějí své zahrady či interiéry vybavit moderním nábytkem špičkového designu a kvality a nabízíme jim vybrané výrobky vlastní značky, německého Domus Ventures nebo luxusní výrobky značky HIGOLD.

Celé portfolio našich výrobků vyrábíme zejména vzhledem k výborným znalostem prostředí v Číně, ale i v jiných asijských zemích jako je Vietnam, Indonesie či Malajsie, kde využíváme tamních zdrojů exotickým materiálů, například teaku, ale i jiných materiálů ať již v jedno-materiálovém provedení nebo ve světě populárních kombinacích s hliníkem, ocelí, nerezem nebo kvalitní textilií vynikajících vlastností - textilenem.

Největší oblibu si však v posledních letech ve světě získávají výrobky z tzv. umělého ratanu (PE ratanu), které jsou vhodné i pro celoroční venkovní využití a získávají tak jednoznačnou výhodu oproti výrobkům z materiálu přírodního. Umělý ratan přesně vyhovuje současnému trendu zahradního nábytku a to zejména vzhledem k velmi nízkým nárokům na údržbu, nebo dokonce až své bezúdržbovosti. Materiál je také stálobarevný, odolný vůči UV záření, vodě, sněhu, mrazu i vysokým teplotám v létě. Umělý ratan je vyráběn v mnoha barevných i pletených modifikacích a výrobky z něho jsou vyráběny výhradně ručně. Zboží z tohoto materiálu kupované v Evropě či jiných západních zemích pochází tudíž původně také ze zemí jihovýchodní Asie.

Dále jsme pro naše zákazníky připravili řadu doplňků - zahradní sprchy, obaly na květináče, krby a v neposlední řadě italské venkovní dlaždice ze speciálního bezúdržbového materiálu Chylonu. Trend bezúdržbovosti se projevuje i na těchto doplňcích a stavebních prvcích. Připomeňme, že stále větší oblibu si získávají i stolové desky s kompozitu dřeva a plastu a stejně tak je to i u terasových prken a venkovní dlažby. 

OBCHOD A KRÁTKODOBÉ CÍLE

Pro letošní sezonu jsme pro Vás připravili širokou paletu výrobků do zahrad rodinných domů, ale i pro vybavení gastro provozoven. V našem e-shopu najdete zboží v různých barevných modifikacích.

Výrobky značky Dimenza a.s. můžete v průběhu sezóny nalézt na mnoha e-shopech i v kamenných obchodech nejen v ČR, ale i SK a HU.

Současně s vlastní výrobou a importem nábytku jsme se rozhodli nabídnout náročnějším zákazníkům nábytek s unikátním designem a kvalitou. Z tohoto důvodu jsme uzavřeli začátkem roku 2010 s německou společností Domus Ventures smlouvu o oficiálním zastoupení jejich značky pro Českou Republiku a Slovensko.

Zároveň jsme pro Vás připravili webovou prezentaci této značky nábytku pro venkovní, ale i interiérové využití na www.domusventures.cz.

Bližší informace můžete získat na info@domusventures.cz.

Nadále jsme otevřeni spolupráci s dalšími vhodnými prodejci našich výrobků i zboží Domus Ventures. V případě zájmu můžete využít velkoobchodních cen a jiných výhod partnerské spolupráce.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Najdete nás i na MALL.CZ